fbpx

Uszczelnienie garażu SP 400 w Warszawie

Trwają prace nad uszczelnieniem żelbetowej konstrukcji stropu garażu w szkole podstawowej nr 400 w Warszawie. Wykonujemy naprawę szczelności dylatacji konstrukcyjnej o długości ok 35 m, przejść technologicznych rur oraz peszli przez otwory w stropie oraz styku roboczego ścin i stropu. 

W najbliższych dniach zajmiemy kilka miejsc parkingowych wzdłuż dłuższych ścian obiektu w celu rozpoczęcia przygotowań do uszczelnienia połączenia ścian i stropu. Dziękujemy wszystkim Państwu za wyrozumiałość w tym względzie. Już niebawem parking zostanie naprawiony i oddany całkowicie do użytku nauczycieli i rodziców. Przy okazji życzymy wszystkim samych sukcesów w nowym roku szkolnym! Zespół Inblock.

Przewidziany w umowie zakres prac wykonamy do końca września.

Rozpoczęliśmy od uszczelnienia kilkunastu poszli i 8 rur spustowych odprowadzających wodę opadową z boiska szkolnego, które znajduje się ponad garażem. 

W drugiej kolejności przystąpiliśmy do uszczelnienia dylatacji konstrukcyjnej stropu. W tym celu usuwamy obecne wypełnienie dylatacji czyli styropian oraz bentonit, który do tej pory służył jako nieskuteczne uszczelnienie. Jak zawsze, w zasadzie lepiej żeby go w ogóle nie zainstalowano, bo jedynie ubrudził wewnętrzne ścianki dylatacji oleistą substancją co wydłuża proces oczyszczenia przed iniekcją ciśnieniową żelu akrylowego.  

Kolejne etapy prac będą dodawane w miarę postępu prac naprawczych. 

 

 

 

najnowsze artykuły

najczęściej czytane

Bez nazwy 1

This Free PDF Checklist Reveals a 7-Question Methodology

you can use today to increase your effectiveness and build a personal brand.

This free Calc helps you

to drill right for the first time and tells you the drill length

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"