fbpx


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /kopie/inblock-kopia.flamingweb.pl/plugins/content/ebautoseointernallinks/ebautoseointernallinks.php on line 31

 

Naprawiam konstrukcje bo wierzę, że każda nadal może służyć kolejnym pokoleniom. 

Mateusz Furs

założyciel Inblock

 iniekcja ciśnieniowa Warszawa Inblock

Realizujemy prace na terenie całego kraju. Oprócz usług naprawy w technologii iniekcji ciśnieniowej i hydroizolacji na stronach Inblock znajdą Państwo bloga z mnóstem opisów technologii i nietuzinkowych rozwiązań, a także podcast pt."Concrete Injection Made Easy".

Iniekcja to nisza, ale okazuje się, że rozwiązania te stosowane są we wszystkich rodzajach obiektów i z korzyścią dla całych społeczeństw: kolej, tunele, metro, garaże i przejścia podziemne, obiekty kubaturowe i hydrotechniczne.

Popularyzowanie rozwiązań technologii iniekcji ciśnieniowej znakomicie wpisuje się w moje DLACZEGO, w wiarę w to, że każda konstrukcja nadal może służyć następnym pokoleniom. Zatem warto naprawę przeprowadzić z najwyższą starannością i znajomością techniki budowlanej.

 

Jakie zadać pytania, aby określić stan konstrukcji-metodologia. W tym artykule dostępny jest również plik PDF z metodologią pomocną przy wysłaniu zapytania ofertowego, którą przygotowałem specjalnie dla Państwa.

Zapytania dotyczące Państwa zagadnień proszę kierować na poniższy adres:

 

Dział iniekcji 

mgr inż. Mateusz Furs


tel. kom.: +48 503 809 898


email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Udostępnij nasz kontakt znajomemu: 

Inblock sp. z o.o.

02-001 Warszawa

Al. Jerozolimskie 85/6b

tel. +48 503 809 898

NIP 701-039-26-72

KRS 0000473003; SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN wpłacony w całości.

Mapy Google

Zamknij

Ta strona uzywa plików cookies aby zapewnić poprawne jej funkcjonowanie Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"